Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Jak zmienić ip


Poniżej przedstawiam sposoby zmiany adresu ip. Postępując zgodnie z instrukcjami zmienimy nasze ip.


Warto wiedzieć do czego jest potrzebna nam zmiana ip.- Podstawowym celem zmiany ip jest anonimowość w internecie.

- Dzięki zmianie adresu ip możemy anonimowo pisać posty na forach

- Zmiana ip przydatna jest do zarabiania przez internet.

- Gdy wykorzystamy limit na pobieranie plików z danego serwisu.

- Zostajemy zbanowani (np. na forum) , zmiana ip da nam możliwość ponownej rejestracji.

- Inny adres ip pozwoli nam na oglądanie filmów np na Youtube , które są dostępne dla innych krajów.


Jest jeszcze wiele innych zalet szybkiej zmiany adresu ip, jednak należy pamiętać że zmiana adresu ip nie da nam maksymalnej anonimowości w internecie. Odpowiednie służby są w stanie namierzyć nas bez największego problemu.


Teraz przejdźmy do omówienia sposobów na szybką zmianę adresu ip :


 • Dla użytkowników internetu typy neostrada ze zmianą adresu ip nie ma największego problemu. Adres ip zmienia nam się po wyłączeniu i włączeniu modemu. Po odczekaniu chwili mamy nowe ip. Dość często na modemach neostrady są przyciski typu reconnect co również po naciśnięciu skutkuje zmianą ip. Przy routerze zmiana ip następuje również po wyłączeniu i włączeniu routera.


 • Jeżeli posiadamy internet mobilny zmianę adresu ip możemy zrobić klikając przyciski rozłącz i połącz w panelu zarządzania internet mobilnym.


 • Jeżeli nie posiadamy neostrady ani internetu mobilnego , adres ip możemy zmienić używając przeróżnych programów takich jak: SecurityKISS, Free Hide IP , CyberGhost lub Platinum Hide IP. Obsługa tych programów jest banalnie prosta i nie powinna sprawić żadnych problemów.


 • Najprostszym programem do zmiany ip jest Platinum Hide IP. Po sciągnięciu programu i zainstalowaniu obsługa jest banalnie prosta. Klikamy na przycisk hide ip i po odczekaniu kilku sekund mamy nowe ip. W programie tym możemy również wybrać państwo z którego potrzebujemy adres ip. Robimy to klikając na przycisk Choose IP Countery i wybieramy odpowiednie dla nas państwo.


  zarabianie przez internet


  Program ten możemy sciągnąć ze strony : http://www.instalki.pl/programy/download/Windows/sieciowe/Hide_IP_Platinum.html
 • Innym sposobem na zmianę ip jest skorzystanie z proxy.
  Dostępne proxy znajdziemy na stronie : http://proxiak.pl/lista-proxy

  W Internet Explorer (inne przeglądarki podobnie) klikamy "Narzędzia" => "Opcje internetowe..." => zakładka "Połączenia" => "Ustawienia sieci LAN..." => zaznaczyć "Użyj serwera proxy dla sieci LAN" => tutaj wpisz adres i port serwera proxy które znajdziemy na adresie jaki podałem wcześniej.
  Po odświeżeniu strony, powinna ona zostać już wczytana przez serwer proxy. • Zmienić ip możemy również prosząc dostawcę naszego internetu o zmianę adresu choć ten sposób może być trudny do wykonania. • Ostatni sposób jest bardziej skomplikowany ale również dzięki niemu można zmienić nasz adres ip.
  Aby zmienić ip potrzebujemy programu o nazwie Tor Browser Bundle. Postępuj według instrukcji :

  1. Aby sciągnąć program udajemy się na stronę https://www.torproject.org/projects/torbrowser.html.en a następnie klikamy na Download. Wybieramy wersję w języku polskim oraz system na jakim pracujemy.
  2.Po pobraniu , wypakowywujemy program, a następnie uruchamiamy plik Start Tor Browser. W niektórych wersjach systemu będzie widoczny jako Start Tor Browser.exe.
  3. Zobaczymy okno, w którym widoczny jest pasek postępu i konfiguracja. Ten po chwili dojdzie do końca.
  4. Gdy proces się ukończy zobaczymy komunikat : Połączony z siecią Tor.
  5. Teraz musimy jeszcze poczekać parę chwil, aż otworzy się specjalna przeglądarka, czyli Tor Browser.
  6. Następnie udajemy się na stronę mojnumerip.pl i możemy zobaczyć że nasz adres ip się zmienił.
  zmiana ip

 • Jak zmienić Ip? Jak widać sposobów na zmianę ip jest wiele. Nie ma żadnych gwaranacji że wszystkie sposoby będą działać. Niektóre z opisanych sposobów są trudniejsze, inne nie wymagają wiele czasu i poświęcenia, aby zmienić adres ip. Jeżeli któraś z metod nie zadziała, przetestuj inną. Postępująć według wskazówek na pewno uda nam się zmienić nasz adres IP.


  Wybierz odpowiednią dla Siebie ofertę pracy przez internet. Wszystkie dostępne rodzaje pracy w sieci w menu na górze strony.

  Życzę wysokich zarobków z moim serwisem.  Dzięki pracy przez internet ludzie się bogacą.

  Administrator zastrzega, że informacje podawane w Serwisie mają charakter wyłącznie informacyjny i nie poności odpowiedzialnośći za treści zawarte na stronie.

  zarabianie w internecie