Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Poradnik do zarabiania w internecie na serwisach kubigo oraz mypay.Przedstawiam Poradnik do zarabiania w internecie na serwisach kubigo i mypay. Informację przedstawię w kolejnych punktach.

(1) Każdą akcję wykonujemy po zmianie ip i wyczyszczeniu ciasteczek w przeglądarce oraz nowym emailu.

(2)Aby wyczyścić ciasteczka w przeglądarce Chrome należy nacisnąć skrót klawiszowy ctr+h i kliknąć wyczyść dane przeglądarki i następnie klikamy ponownie wyczyść dane przeglądarki. W Firefoxie klikamy narzędzia a następnie wyczyść historię przeglądania.

(3)Kolejną zasadniczą sprawą jest zmiana ip i tutaj zaczynają się schody. Aby zmienić ip trzeba posiadać internet typy neostrada, netia lub innego typu adsl. Musimy posiadać również router(livebox). Najprostszą metodą zmiany ip jest po prostu wyłączenie i włączenie z gniazdka routera. Po kilku lub kilkunastu sekundach mamy nowe połączenie z internetem i tym samym zmienione ip i możemy wykonywać od nowa akcje dostępne w Mypay oraz kubigo. Możemy również posiadać na routerze (liveboxie) specjalny przycisk do zresetowania połączenia. Po tych operacjach mamy zmienione ip i możemy wykonywać akcje od nowa.

Zmienić ip można również w prosty sposób. Wystarczy że posiadamy internet mobilny. Kliknięcie w przycisk rozłącz i połącz powoduje zmianę ip.(4) Zarobki nasze zależą tylko i wyłącznie od nas ile razy wykonamy zmianię ip i wypełnimy dostępne akcje.

(5) Uwaga !!! Kilka akcji może nie być dostępnych po zmianie ip. Odnawiają się czasowo po np. 1 godzinie lub dobie ale przeważnie większość akcji jest odnawiana po zmianie adresu ip.

(6)Zalecam aby zakładać meile na znanych skrzynkach typu onet wp gazeta o2 lub gmail bo inaczej możemy mieć nie zaliczone akcje.

(7)Jeżeli już uruchomimy jedną akcję należy wypełnić dane a następnie potwierdzić meila który podaliśmy przy rejestracji. Bez tego w większości przypadków nie dostaniemy wynagrodzenia.

(8)Akcje typu Acuve e-korzyści Trend House Vip Głodomaniacy wykonujemy na jednym adresie email. Po zmianie ip i czyszczeniu ciasteczek zakładamy nowego meila i ponownie wykonujemy akcje. (Nowe akcje są dodawane praktycznie codziennie. Jedne znikają a drugie zostają dodane)

(9)W kilku przypadkach akcje zaliczane są natychmiastowo ale również może się zdarzyć że zostaną zaliczone po kilku godzinach a nawet dobie więc nie zrażajmy się tym że natychmiastowo na naszym koncie nie będzie zarobków. Wypełniajmy akcje dalej a wszystko powinno być zaliczone w późniejszym czasie oczywiście jeżeli dobrze wypełniliśmy ankietę i potwierdziliśmy meila.

(10)W Serwisie mypay wypłaty są realizowane raz w tygodniu zazwyczaj w poniedziałki zaś w serwisie kubigo wypłaty są realizowne kilka razy w tygodniu. Jeszcze nie zdarzyło się abym nie dostał zarobionej wypłaty w wyżej wymienionych serwisach !

(11) Przy każdej akcji po kliknięciu mamy dostępny komentarz jak wykonywać akcję. Zalecam dokładnie przeczytać informacje tam zawarte ułatwi nam to bezproblemowe zaliczenie akcji i dodanie do konta zarobków.

(12) Poradnik jest dla serwisów Mypay i Kubigo ponieważ akcje dostępne w tych serwisach są podobne a nawet takie same.Jeżeli zapoznasz się z tym poradnikiem i będziesz się stosował do zasad tutaj opisanych będziesz zarabiał porządne pieniądze w internecie. Więc nie czekaj i zacznij zarabiać już dzisiaj.

Wybierz odpowiednią dla Siebie ofertę pracy przez internet. Wszystkie dostępne rodzaje pracy w sieci w menu na górze strony.

Życzę wysokich zarobków z moim serwisem.Dzięki pracy przez internet ludzie się bogacą.